Welcome... - Hoşgeldiniz...

Bu web sitesi velilerimiz öğrencilerimizin durumlarını anlık olarak kontrol edebilmeleri, okula kadar gelmeden öğrencilerinin ilerlemelerinden haberdar olmaları için hazırlanmıştır. Sayfalarda gezmeye başlamadan önce alttaki videou izlemenizi tavsiye ederiz.

Raporlar

Raporlarınızı görüntülemek için yan taraftan linklerize tıklayabilirsiniz. Eğer bu sayfada görüntülenmiyorsa indirilenler klasörünüze indirilmiştir.

İlerleme raporları haftalık olarak ders saatinde öğrenci ile birlikte güncellenir. Rosetta Stone Raporları ise anlık güncellenir. Aynı zamanda Rosetta Stone Kullanım raporlarına rosetta.kgcp.net adresinden ulaşabilirsiniz ya da yan taraftan Ne Nerede - SSS linkine tıklayabilirsiniz.

Raporlar ne manaya geliyor?

Bunun için detaylı videoalar hazırlanmıştır. Bu videolar sorularınıza yanıt olacaktır. Bu linkten videolara ve sıkça sorulan sorulara ulaşabilirsiniz. Videolar ve cevaplar İngilizce ve Türkçe olarak 2 dilde hazırlanmıştır. Talep üzerine ve sorulan sorulara göre bu sayfa güncellenecektir ve cevaplar sayfamızda sunulacaktır.

Herhangi bir sorunda

i.gulerman@kgcp-turkey.com
Karşılaştığınız sorunlarda iletişime geçmekten çekinmeyiniz
ICT Öğretmeni - İrem GÜLERMAN
KGCP Türkiye Ofisi
Bahçeşehir Kocaeli Koleji